Biz Kimiz

Günümüz Türkiye ekonomisinde firmalar yurt içinde yapılan satışlarda vadeli satışların yoğun olmasından dolayı ortaya çıkan nakit sıkıntısından dolayı ürünlerini uluslararası pazarlara açma gayretindedir. Buda dış ticaretin önemi her geçen gün kat ve kat arttırmaktadır.

Dış ticaret ile ilgilenen bir kişi ithalat veya ihracat ile ilgili ihtiyacı olan bilgileri birçok farklı kaynaktan araştırarak bunları birleştirip bir sonuç çıkarma gayretindedir. Tüm bilgilerin bir arada olduğu kaynak sayısının az olmasından dolayı tüm bilgilerin bir arada olduğu, dış ticaret ile ilgili her konuda bilgi alışverişinin yapılabileceği sitemizi yayına sokmaya karar verdik.

Sitemizde neler mi olacak; Dış ticarette kullanılan belgeler, bu belgelerin nasıl ve ne zaman doldurulacağı, ithalat ve ihracat maliyetlerinin hesaplanması, Pazar araştırmasının nasıl yapılacağı, B2B siteleri hakkında bilgiler, Fuarlar, İhracata verilen devlet destekleri, Aylık ve Yıllık dış ticaret rakamları, Dış ticarette ödeme ve yükleme şekilleri, kısacası Dış ticarette aradığınız her şeyi bulabileceğiniz zengin bir içerik ile siz ziyaretçilerimize hizmet vermeye çalışacağız.

Oluşturacağımız destek hattımız ile bilgi taleplerini en kısa sürede karşılamak içinde çalışmalar yapacağız. Buna ek olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda da araştırmalar yaparak bunları sitemizde sizlerle paylaşacağız. Ve tabi ki forum sayfamız da siz ziyaretçilerimizin hizmetinde olacak.

Saygılarımızla